Transparentnost je dalším poznávacím znakem naší společnosti

Rádi vás poznáváme

Mgr. Martin Chalupecký

partner

Martin začal ve financích v roce 2007. Během šesti let se propracoval na pozici regionálního ředitele v mezinárodní společnosti věnující se finančnímu poradenství. Následně se věnoval externí distribuci pro investiční společnosti a FKI. Kromě toho spoluzaložil několik úspěšných projektů věnující se realitám, private equity, e-commerce, grafice. Mimoto drží podíl v dalších projektech věnující se sportu či elektrotechnice. V Human1st má na starost vztahy s obchodními partnery.

Ing. Petr Čech

partner

Petr má v naší firmě na starosti navazování nových zajímavých obchodních vtahů. K tomu mu pomáhají nejen dlouholeté zkušenosti, ale také jeho citlivý přístup.
Do podnikání se pustil v roce 2007 na poli finančního poradenství, stal se spolumajitelem broker poolu, aby později svůj podíl úspěšně odprodal. Následně se angažoval v nejrůznějších oborech a dodnes vlastní podíly ve společnostech zabývajících se odpadovým hospodářstvím, finančním poradenství, elektronikou a je jednou z vůdčích osobností vlastní investiční skupiny.

Ing. Václav Kos

manažer pro firemní partnery

Vašek začal pracovat na finančních trzích poprvé v roce 2007. Působil 8 let v poradenské společnosti, aby ze dne na den opustil ředitelskou pozici a vrhl se na budování projektů v e-commerce. Po krásných 5 ti letech nových zkušeností naskočil zpět do světa financí a dnes má v Human1st na starosti vedení interního týmu a externí obchodní partnery.

Ing. Martin Cvetler

Business developer

Martin začal ve financích v roce 2007, kdy se začal věnovat finančnímu zprostředkování. Postupně stoupal po kariérním žebříčku až na ředitelské pozice. Poslední 4 roky pomáhal od nuly budovat nového finančního makléře. V Human1st má na starost business development.

Jaromír Zbranek

investiční partner Human1st

Jsem partnerem a zároveň investičním manažerem společností, které ve spolupráci s těmi nejvýznamnějšími emitenty na ČR a SR trhu spravují aktiva privátní klientele, kteří prostřednictvím svých investičních instrumentů zabezpečují našim obchodním partnerům zhodnocení jejich důvěry nad úrovní běžných finančních instrumentů v dlouhodobém horizontu s výhledem na stabilní, udržitelný a investorsky atraktivní výnos.
Na trhu působím v tomto oboru již 10 let se zaměřením na investment cooperation, wealth managment a strategický rozvoj.

Žaneta Kořenková

investiční specialista

Žaneta se věnuje investicím 7 let. Dříve pracovala pro investiční společnost a tím, že toužila po širší diverzifikaci, tak se přidala do týmu Human1st.

Ing. Michal Balcárek

Investiční specialista

MIchal se věnuje financím již 11 let. Kromě investic se dokáže postarat o kompletní klientské portfolio včetně zajištění a hypoték.

Lukáš Lakomý

Investiční a hypotéční specialista

Lukáš se v oboru pohybuje již 8 let. Rozumí nejen investicím, ale také se velmi věnuje hypotékám. Jen v loňském roce zprostředkoval hypotéky za bezmála 30 milion Kč.

Bc. Petr Haluza

Investiční specialista

Privátní správa investic a financí. Poskytování konzultací, finanční plánování, dosažení investičních cílů. Zkušenosti obchodování akcie, ETF, opce, opční strategie.

Jana Trnková

head of support

Jana má osobní zkušenost s poradenskou činností a finančními trhy už od roku 2008. Postupně se propracovávala a mimo klientské práce pomáhala také v back officu společností, které se věnovali investicím. Její role v Human1st spočívá v kompletním zastřešení back office.

Zdeněk Rýznar

Investiční specialista

Zdeněk začal ve financích pracovat v roce 2008. Celou svojí dosavadní kariéru působil v bankovním sektoru, kde měl na starost převážně investice a zhodnocování majetku klientů. Zdeněk se aktuálně věnuje Wealth Managementu a privátní správě klientů. Dokáže předat zkušenosti z finančních trhů, kde se zaměřuje převážně na dluhopisy, fondy a akcie

Miroslav Glatter

Senior manager

Miroslav se finančnictví a pojišťovnictví
věnuje již 30 let. Během své profesní kariery pracoval pro tři zaměstnavatele, konkrétně 13 let v Komerční bance, 17 let v České pojišťovně potažmo Generali České pojišťovně a ve společnosti OK Group. V komerční bance zastával manažerské pozice, v rámci pojišťovny pak působil jako manažer skupiny, regionální a krajský ředitel pro podnikatelské pojištění a to i ve společnosti OK Group. Žije v okrese Olomouc, je rozvedený a má 2 děti. Svůj volný čas tráví sportem (dříve hrál závodně lední hokej) a cestováním. Má rád dobrá moravská vína a domácí slivovici. Je velkým fanouškem hokejového klubu HC Olomouc. (Mora)

Jan Barcaj

Investiční specialista

Financím se věnuji téměř 15 let, kdy jsem začínal v poradenské
společnosti a posledních pět let se věnoval top afluentní klientele v
největších bankách v ČR. Za celou dobu jsem podle nejlepšího vědomí a
svědomí pomáhal klientům najít cestu k optimálnímu nastavení portfolia
tak, aby dosáhli finanční nezávislosti. Aktivně obchoduji na akciových
trzích, CFD a Forex. Hledám vždy konkrétní řešení k požadavkům
protistrany.

Kamila Pilíšková

Investiční specialista

Kamila se pohybuje v poradenské činnosti již 7let.
Kromě investic se dokáže postarat o kompletní
klientské portfolio.